Translate

piątek, 14 września 2018

#PoGlĄdY

Cześć Kochani! (jeśli ktoś jeszcze tu bywa)
Każdy z nas buduje swój światopogląd całe życie i jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Trochę tak jest kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić.
Ja zmieniałam pracę raz na średnio -3- miesiące, aż dotarłam do miejsca, które lubię i gdzie mam obok siebie ludzi, z którymi dobrze mi się pracuje.
W tej chwili stoję przed jedną z wielu tych ważniejszych decyzji, a mianowicie co ze szkołą?
Rodzice katują to pytanie prawie dzień w dzień, a ja dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zmarnowałam ich pieniądze, a szkoła którą wybrałam nie jest dla mnie tylko wyjścia są dwa:
*skończyć zniszczyć się psychicznie i zrobić to zarządzanie,
*zmienić na coś co mnie interesuje i co będzie przyjemnością.
To nie jest tak, że nie chce się uczyć bo wprost przeciwnie chcę się uczyć, ale nie rzeczy które mnie nie interesują.
Podejmując decyzję jaką było zamieszkanie z chłopakiem ponad dwa lata temu, nie sądziłam, że aż tak ciężko trzeba pracować i nie mowa tu o samym zatrudnieniu :) Z dnia na dzień to ja byłam kucharką, sprzątaczką i jego kobietą, oczywiście chodząc do pracy. Kiedy postanowiłam adoptować psa-sukę-było jeszcze gorzej, ale jakoś to było. Szereg złych i dobrych decyzji stawia mnie w miejscu gdzie jestem dzisiaj i nie zawsze wiem co ze sobą zrobić. Czekajcie na kolejne żale :)

Na dziś przygotowałam kilka zdjęć bibelotów, które są ze mną na co dzień.


Mój komputer i telefon bez których wbrew pozorom da się żyć, ale potrafią nam zdecydowanie ułatwić każdy dzień.(taxi, lekarze, pieniądze, zakupy, znajomi, nowinki)
Moja lama i świniak, miałam koalę z empik'a, którego wszamał mój pies.(notes z którego śmieje się mój narzeczony-teraz będziesz bardziej zorganizowana niż z każdym poprzenim?-)
Książka, w której pokładam ogromne nadzieje.
Słuchawki zgubiłam albo zniszczyłam wszystkie, te są super!


Buziaki -Kacha-Cateerine-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz